2.NHbL 2018/2019

(2:2,0:4,3:3)

HC Jestřábi Přelouč B

vyloučení 3:1, využití 1:0, diváci: 15

B-tým sehrál v Hradci Králové divoké utkání ve kterém viděli diváci hned 14 branek! Jestřábi však měli gólově navrch a odváží si tak všechny tři body. Zápas zhodnotil jeden ze střelců tohoto duelu Ondřej Kade:

"Z naší vyjížďky do Hradce Králové si zaslouženě vezeme tři body. Sice nás do pole bylo jen deset, ale obě naše pětky byly v tom správném tempu po čas celého zápasu a drželi jsme krok se soupeřem. Padalo poměrně velké množství branek a o to atraktivnější zápas to byl. Dařila se nám kombinační hra v útočném pásmu. Dokázali jsme si aktivní hrou vytvořit množství šancí a mnohé z nich jsme proměňovali. Při přechodu protihráčů do našeho obranného pásma jsme také obstáli. Soupeř měl problém dostat se k nám. Avšak chyb jsme udělali také dost a soupeř je uměl trestat. Často trestal schovanými střelami, na které už náš brankář nedosáhl. Ale hradecké hráče jsme v podstatě do žádných kombinací nepustili. Z tohoto duelu máme dobrý pocit a v příštím utkání musíme na tento slušný výkon navázat. Všichni odvedli dobrou práci."

Informace o utkání

HBC Hradec Králové 1988 B:

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč B:
P. Sedmák, M. Drápalík, J. Pospíšil, T. Hudec, J. Lauryn, V. Mlynář, J. Čermák, P. Hohenberger, O. Kade, J. Lauryn, M. Tulach

Branky:
7. V. Mlynář ,