2.NHbL 2018/2019

SK Žamberk

(3:0,1:1,2:0)

HC Jestřábi Přelouč B

Michal Drápalík: "Zatímco sobota byla co se týká sestavy nabitá, v neděli do Žamberka vyrazilo torzo B týmu vyztužené třemi hráči C. Proti jakémukoliv snažení o hokejbal od obou týmů bylo počasí, které z dlouhoňovického plastu udělalo bazén. Po slibném začátku, kdy jsme si vypracovali několik šancí, se kterými jsme naložili prachbídně, se ukázala kvalita soupeřovy extraligové lajny. Pomalu ale jistě navyšoval Žamberk svůj náskok a hru kontroloval. My se zmohli pouze na korekci Mikešem. Jediné co stojí za vyzdvyhnutí je inteligence obou týmů, kdy na místy nebezepečném povrchu přistupily k zápasu ve smyslu “alespoň se nezabít”. Každopádně příští týden hrajeme odvetu a věříme že krom lepšího počasí bude lepší i náš výkon"

Informace o utkání

SK Žamberk:

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč B:
J. Vondra, M. Drápalík, T. Vlk, J. Pospíšil, L. Zítka, M. Kazimír, J. Lauryn, V. Mlynář, O. Kade, J. Mikeš, D. Kazimír

Branky:

Tresty: