5 : 4

Po s.n.

(1:1,1:2,2:1)

1. HBC Svitavy

V zápase jsme potřebovali urvat tři body a měli bychom jistotu plaoyff. Od začátku jsme byli aktivnější, ale proti obraně a brankáři jsme se nedokázali prosadit. Navíc jsme inkasovali. Do přestávky dorovnal karty .....Na začátku druhé třitny bombou doslova sestřelil golmana Čapek a Vlk již doklepl doprádzné branky na2:1. Soupeř ale boj nevzdával a do přestávky opět skóre otočil. Nástup do třetí třetiny vyšelna jedničku a dvěma brankami jsme skóre otočili. Bohužel při vlastní přesilovce došlo ke zmatkům zua vlastní brankou a tím jsme darovalůi soupeři laciný vyrovnávací gól. Skore se již přes převahu v závěru nezměnilo, prodloužení nerozhodlo a v nájezdech se mazácky prosadil 16-iletý Josef Lauryn a dva body nakonec zůstaly pod parkem......

Libor Komůrka: "Utkání jsme měli za stavu 4:3 dohrát a vítězství si pohlídat. To se nepodařilo a o playoff musíme ještě zabojovat."