1.liga 2018/2019

Pardubice-Svítkov, 3.3.2019 15:00

HBC Svítkov Stars Pardubice

(0:0,1:0,2:1)

V sestavě našeho A-týmu se pro mnohé překvapivě objevil Jan Bílý, člen reprezententačního týmu a jeden z klíčových hráčů pardubických extraligových hokejbalistů. trenér Štefanský měl poprvé v sezóně k dispozici také Luboše Moravce, ale ani takto posilněná sestava nakonec nedokázala ve vyrovnaném duelu přetlačit svítkovské hokejbalisty.

Libor Komůrka: "Myslím, že to byl vyrovnaný zápas. Domácí jsme začátku až moc nechali chodit do sólových šancí a jen díky Smékalovi jsme drželi nulové skóre. Ale i my jsme měli dost příležitostí skórovat a mohli jsme to za nulového stavu utrhnout v náš prospěch. Nestalo se a dostaly jsme branky od modré po špatném vyhození a jednu po nahození v přesilovce, zkrátka ze situací, které dnes dělají zápasy....Kluky chválím za bojovnost a nasazení, všichni makali, tak jak od nich chceme. Svítkov hrál velice dobře, gratuluji k výhře."

Po porážce v prvním jarním duelu bohužel náš tým klesl na poslední příčku prvoligové tabulky, ovšem s minimální ztrátou a zápasem k dobru oproti nejbližším konkurentům.

V dalším těžkém duelu v neděli 10.3.2019 klasicky od 14:00 přivítáme na našem hřišti brněnské Bulldogs.

Informace o utkání

HBC Svítkov Stars Pardubice:

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč:
P. Smekal, T. Dvořáček, L. Menc, P. Michetschläger, P. Doležal, Z. Čapek, T. Vorba, R. Stoklasa, M. Šmíd, D. Štefanský, M. Drápalík, V. Mlynář, L. Vlk, D. Macenauer, J. Bílý, Z. Hejhal, J. Příhoda, P. Svoboda, L. Moravec

Branky:
34. J. Příhoda (L. Moravec, D. Macenauer)

Tresty:

Střely: 22:22