4 : 5

Po s.n.

(2:3,0:1,2:0)

HBK Bulldogs Brno

Start jako z hororu! Na začátku 7. minuty vedli hosté 3:0, co vystřelili, skončilo v síti. Domácí ale nic nevzdali a dvěma slepenci před koncem třetiny se dotáhli na dostřel. Druhá i třetí třetina byla v jejich réžii, bohužel  z ojedinělé chyby hosté odskočili na 2:4. Když 4 minuty před koncem pískli rozhodčí hostům přesilovku, zdálo se být rozhodnuto! Jestřábi se však rvali i v oslabení a Příhoda utěšenou střelou snížil. Po dobrém napadání hosté zachybovali a minutu před koncem zaslouženě vyrovnal Hejhal. V prodloužení jsme už hosty k ničemu nepustili a sami mohli několikrát rozhodnout. Leč se nestalo a tak díky jedinému proměněnému nájezdu v deštivém počasí brali druhý bod Brněnští.

Libor Komůrka: "Začátek byl katastrofální, klukům jsme však říkali, že zápas je dlouhý a myslím, že od tohoto stavu jsme byli již lepším celkem po celý zápas. Bohužel jsme nedávali šance. Když jsme šli před koncem do oslabení, zdálo se rozhodnuto, ale kluci v tu dobu jeli na "morál" a zaslouženě jsme to dorovnali. I přes velice špatný úvod považuji konečné bodové zúčtování za ztrátu. Kluky chválím za to, že to nevzdali. Máme se od čeho odrazit."