1.liga 2018/2019

SK Jihlava

Přelouč- Jihlava  3:7 (0:2, 0:2, 3:3) branky Hudec 2( 1. z TS), Štefanský

Libor Komůrka:
Fakt: Jihlava je již delší dobu mužstvo s nálepkou průměrnosti spolehající na dva super hráče.

Fakt: Neexistuje na světě hráč,který by se nedal ubránit, ale takovému hráči se musí v dobrém smyslu slova do páté minuty naložit, aby zapomněl, proč vlastně na to hřiště přišel.

Fakt: To jsme nedokázali a proto u nás Jihlava zalouženě zvítězila.

Fakt. Naše práce se nám v současnosti nedaří a platí to od brankáře přes obránce, útočníky až po management.

Fakt: Nejsme v této situaci v naší historii poprvé a musíme se s tím porvat.

Fakt: Mentálního kauče,který by nám na gauči točil před obličejem kruhama určitě platit nebudeme, peníze potřebujeme na důležitější věci, třeba pro naše nejmenší.... my se prostě budeme rvát. Když něco nejde silou....tak to musí jít ještě větší silou!!!!

Informace o utkání

HC Jestřábi Přelouč:
P. Sedmák, P. Smekal, L. Menc, P. Michetschläger, P. Doležal, T. Vorba, R. Stoklasa, M. Šmíd, D. Štefanský, T. Hudec, M. Drápalík, V. Mlynář, L. Vlk, M. Šimek, J. Šimek, Z. Hejhal, J. Příhoda, P. Svoboda, L. Moravec

Branky:
34. D. Štefanský (T. Hudec),
39. T. Hudec ,
42. T. Hudec (D. Štefanský)

Tresty:

SK Jihlava: