1.liga 2018/2019

21.4.2019 13:00

(0:0,2:0,1:1)

SHC Opava

Derniera sezóny nám vyšla. Jakoby z nás vše spadlo a odehráli jsme velice kvalitní partii. V první třetině jsme měli šance,ale nedokázali jsme dobře chytajícího brankáře Opavy pokořit. Ve druhé třetině si na svá útočnická léta vzpomněl dnes již obránce Svoboda a dva jeho projektily skončily v síti. Dobře hrající Slezané se však neprodávali lacino a po dobré kombinaci na střelu z kruhu Smekal nedosáhl. My jsme ale zápas nechtěli pustit a rvali jsme se do konce. Definitivní tečku za sezónou áčka udělal Moravec střelou do odkryté branky soupeře.

Libor Komůrka: "Na otázku, kde bychom byli, pokud bychom takto odehráli většinu zápasů  v sezóně již letos odpověď nedostaneme. Zkusíme všichni přemýšlet, zda-li některé věci, které jsme v tomto zápase, či v kabině o přestávkách dělali, nejdou dělat pravidelněji?? ....ale na hodnocení všeho je ještě čas po sezóně celého klubu. Klukům za zápas děkuji, měl jsem z toho dobrý pocit....Zasloužená výhra...."

Informace o utkání

HC Jestřábi Přelouč:
P. Smekal, P. Doležal, T. Vorba, R. Stoklasa, M. Šmíd, D. Štefanský, T. Hudec, V. Mlynář, L. Vlk, M. Šimek, J. Šimek, J. Příhoda, P. Svoboda, L. Moravec

Branky:
16. P. Svoboda ,