MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

Heřmanův Městec, 24.4.2019 18:00

SK Ježci Heřmanův Městec

(2:0,3:0,2:0)

Trenér Martin Moravec: "Taktiku pro příští zápasy stanovím následovně: "všichni hurá za míčkem a napal to kam jsi zrovna otočený". Protože tak to bude nejjednodušší a všichni to budou asi dodržovat. Nemělo smysl před dnešním utkáním rozdělovat úlohy jednotlivým hráčům a stanovovat nějakou taktiku, protože stejně málokdo něco dodržoval. Přijeli jsme s jasným cílem soupeře potrápit a jediný, kdo se zápasem protrápil jsem byl asi jenom já. Rodičům děkuji za trpělivost a podporu, soupeři gratuluji."

Informace o utkání

SK Ježci Heřmanův Městec:

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč:
L. Čára, F. Fabián, T. Opasek, D. Rozkošný, M. Říha, M. Merta, A. Moravcová, F. Moravec, M. Moravec, L. Stárek, D. Synek

Branky:

Tresty: