MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

9.3.2019 15:00

(1:0,0:2,1:6)

TJ Sršni Svitavy

G+A: Merta (Moravcová), Moravec F. (Gryč)

Sestava Jestřábi: Čára- Moravec M., Gryč, Opasek, Hájek, Moravec F., Merta, Fabián, Moravcová, Říha, Kaderová, Mrkvička, Rozkošný, Synek, Novotný,

Martin Moravec: "Zápas bych nazval „průzkum bojem“. Otestovali jsme kvalitu své zimní přípravy, vyzkoušeli některé herní situace, ale hlavně jsme tým starších žáků téměř na dvojnásobek pokusně doplnili našimi přípravkáři. Herně vyrovnaná úvodní část skončila sice naším jednobrankovým vedením, ale bohužel došlo ke zranění jednoho z našich zkušenějších hráčů. Ve druhé třetině soupeř přidal na výkonu a výsledek otočil. V posledním dějství jsme svitavské sevřeli, zejména při hře v jejich oslabení, s doplněním šestého hráče do pole, ale skórovat se nám nepodařilo. Naopak jsme inkasovali při vyhození přes celé hřiště do prázdné klece. Následně se soupeř chopil iniciativy, využil naší zmatečné hry a během velmi krátké chvíle nám nasázel brambory do sítě. Výsledek se nám už podařilo jen korigovat na konečných 2:8. Za pochvalu stojí výkon našich přípravkářů, kteří ač přeskokem o dvě kategorie, neztratili hlavu a hru na celé hřiště přijali statečně."

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23