MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

Pardubice-Polabiny, 6.4.2019 09:30

HBC Pardubice "A"

(1:0,3:1,2:0)

G+A Jestřábi: Rozkošný (Stárek)

Martin Moravec, trenér: "Soupeř na nás vlétl hned od prvního vhazování, ale skórovat se mu podařilo až několik vteřin před koncem první třetiny. Proti sedmnácti hráčům protivníka vzdorovalo našich devět celkem statečně i v druhém dějství a nenechali se vykolejit ani dalšími třemi míčky v naší síti. Dokonce jsme několikrát zahrozili a jednu z vyložených šancí i proměnili. V závěrečné třetině už si soupeř vítězství pohlídal, ale jsem přesvědčen, že o našem brankáři se mezi autoskláři vedli ještě dlouhé diskuse i po skončení zápasu. Škoda, že ani tentokrát jsme nemohli nastoupit v deseti, když v předchozím týdnu nám vážně onemocněl tahoun Říha. Snad se uzdraví aspoň do přijímacích zkoušek na střední školu. Soupeři gratulace a našim hráčům díky za stoprocentní nasazení od začátku až do konce."

Informace o utkání

HBC Pardubice "A":

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč:
L. Čára, F. Fabián, T. Opasek, D. Rozkošný, M. Merta, A. Moravcová, F. Moravec, M. Moravec, L. Stárek, D. Synek

Branky:

Tresty: