MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

13.4.2019 15:00

(0:0,0:1,0:1)

SK Ježci Heřmanův Městec

Martin Moravec, trenér: "V přípravě herní sestavy a taktiky pro zápas bylo těžko co vymýšlet, neboť kromě jednoho dlouhodobě nemocného, absentoval ještě další hráč z důvodu souběhu sportovních akcí. Aby toho nebylo už tak dost, krátce před zápasem si postěžovali na bolesti zad další dva Jestřábi s tím, že asi nebudou schopni podat optimální výkon.  Zápas jsme navzdory všem nepříznivostem odmakali perfektně, přičemž někteří hráči setrvali na ploše dokonce celou třetinu bez vystřídání. To jen potvrzuje dobrou kondici týmu. Tradičně nadstandardní výkon předvedl Luky Čára v brankovišti, když bravurně kryl padesátku střel soupeře. Naše střelecká produkce byla naproti tomu zanedbatelná. Také velké množství vyloučení na naší straně nepřispělo jakékoliv útočné činnosti. Přes další drobné nedostatky chválím všechny naše hráče za velmi aktivní a obětavé nasazení po celé utkání. "

Informace o utkání

HC Jestřábi Přelouč:
L. Čára, F. Fabián, T. Opasek, D. Rozkošný, M. Merta, A. Moravcová, F. Moravec, M. Moravec, L. Stárek

Branky:

Tresty:

SK Ježci Heřmanův Městec:

Branky:

Tresty: