MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

Pardubice-Svítkov, 18.5.2019 13:00

HBC Svítkov Stars Pardubice

(1:0,1:0,1:0)

Trenér Martin Moravec: "Herně vyrovnaný zápas s pěknými situacemi před oběma brankáři bodově zvládli lépe Svítkovští. Jednalo se o utkání hrané „na pohodu“, které si všichni dobře užili při krásném počasí za hojné účasti diváků, převážně rodičů. Z naší strany chyběla už jen nějaká ta proměněná šance. Soupeři přeji hodně úspěchů na republice a rodičům i příznivcům děkuji za celoroční podporu!"

první řada: Čára Lukáš

druhá řada zleva: Rozkošný Daniel, Synek David, Opasek Tomáš, Říha Martin, Moravcová Adéla, Fabián Filip

třetí řada zleva: Stárek Ladislav, Moravec Michal, Merta Milan, trenér Moravec Martin, Moravec Filip

Informace o utkání