2.NHbL 2018/2019

(0:2,1:1,1:0)

HBC Autosklo H.A.K. Pardubice B

Galerie k zápasu

Sestava: Sedmák, Drápalík Mich., Hudec, Dostál, Vlk T., Pospíšil Jar., Drápalík Mar., Svoboda, Mlynář, Kazimír M., Vlk L, Příhoda, Moravec, Kade, Čermák, Čapek, Lauryn Jos., Hejhal

V prvním utkání jsme byli hodně aktivní, ale inkasovali jsme z protiútoku první branku. Dále jsme se snažili soupeře tlačit a podařilo se nám do konce druhé třetiny skóre otočit. Hosté však ještě jednou dorovnali ve třetí třetině skóre. Závěr jsme vystupňovali a nakonec dalšími brankami urvali druhý bod v sérii.

Druhé utkání jsme nezačali dobře a hosté se ujali po třetině dvoubrankového vedení. Bojovné utkání se pak rozdrobilo sérií vyloučení a hosté v přesilovce 5 na 3 zvýšili na 3:0.  Na konci třetiny však bojvoný Čapek vykřesal krásnou střelou naději. V poslední třetině(17:1 na střely!!!!!) jsme bušili do soupeře a hlavně jejich výborného golmana, ale do sítě z mnoha šancí prošla jen jediná. A to nestačilo.

Libor Komůrka: "Obě utkání jsme byli hodně aktivní a po většinu obou zápasů i lepším celkem, ale bohužel jsme to zužitkovali jen v sobotu a tak se musíme přesunout na rozhodující zápas k soupeři. Zaráží mě neskutečné množství vyloučení na obou stranách. Oba soupeři chtějí hrát, jsou fauly,které vyplývají ze hry, to je bez debat. Ale po oba dny pak přibylo velké množství vyloučení, při kterém chyběl ze strany rozhodčích absolutní cit pro hru. Pokud se v pátém zápase nebude do hry zasahovat, obě mužstva to jistě ocení. V opačném případě to zase bude hra, kdy se na jedné či druhé straně hráči v pěti lidech na hřišti moc neukáží.....A to by byla škoda...."

HBC Autosklo H.A.K. Pardubice B
HC Jestřábi Přelouč B

Nejbližší narozeniny