2.NHbL 2018/2019

HBC Pardubice "B"

(2:0,1:0,1:0)

HC Jestřábi Přelouč B

Pardubice B- Přelouč B 4:0 (2:0. 1:1.1:0)

Sedmák (Motyčka)- Drápalík Mich., Hudec, Dostál, Svoboda, Mlynář, Kazimír M., Vlk T., Příhoda, Moravec, Čermák, Lauryn Jos., Čapek, Hejhal, Kazimír D.,Štefanský, Kopa.

"Libor Komůrka": Zápas jsme nenakopli, prakticky po celou dobu nás trápil míček z doby kamenné. První branku jsme domácím darovali, druhá padla z čistě vyhraného buly. Teprve od půlky zápasu jsme se začali více tlačit do branky, ale nebylo nám souzeno. Byla to dobrá série, kterou jsme ztratili zcela jistě čtvrtým zápasem doma, ten jsme měli jednoznačně vyhrát! Domácím gratulujeme a přejeme, ať to dotáhnou co nejdále i přes těžké chvíle, které nyní prožívají.

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13