Reg.Liga Čechy-Východ 2018/2019

27.4.2019 14:00

(1:5,1:0,0:3)

HBC Chlumec n.C B

Libor Komůrka: "Odehráli jsme dobré utkání, ale po naivním bránění a chybách jsme inkasovali laciné branky. Potom není šance na úspěch. Mrzí mě  výše skóre, dnes to takový  rozdíl určitě nebyl. Měli jsme měli dost příležitostí skórovat, ale bohužel. Zápas byl za rozhodnutého stavu zbytečně vyhrocený. Nemohu udělat zákroky na kriminál a o chvíli později kvičet, když se o mě někdo u mantinelu otře. Každopádně soupeři gratulujeme k postupu, je to zasloužené. Našim hráčům děkuji za bojovnost a těm co chodili za poctivost. Někteří se ale přesvědčili, že na to přijít si  jednou týdně na zápas zahrát, není ani tato soutěž."

sestava: Vondra- Komůrka, Hájek, Lipavský, Novotný, Slanina, Hudec, Lauryn Jos., Kratochvíl, Mikeš, Šurkala, Bittner, Sláma, Balada

branky Hájek a Hudec

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16