Letní turnaje

Na léto 2019 pro Vás připravujeme tradiční letní turnaje!

Opět máme v plánu hned 3!

21. ROČNÍK - OLD BOYS CUP 19

V sobotu 15.6.2019 se na stadionu „Pod parkem“ uskuteční 20. ročník Old Boys cupu.

(hráči narození 1983 a níže + dívky nebo ženy v neomezeném množství starší 15 let)

10. ROČNÍK O POHÁR LETNÍ POHODY

V sobotu 29.6. 2019 se uskuteční tradiční turnaj pro 4-8 týmů. Zde již není věkové omezení a tak mladí hráči mohou prohnat staré pardály. Naopak pardálové se již nyní těší, jak mladým ukážou, že hrát se musí hlavně hlavou :)

Turnaj „Prázdninová show“

V sobotu 27.7.2019 je tu ideální šance pro ty, kteří se nemohli zúčastnit turnajů v předchozích termínech. Samozřejmě i pro ty, kteří se již zúčastnili předešlých turnajů, ale stále nemají dost!

Zjistí více a přihlas se ZDE!

Těšíme se na Vás! Více informací naleznete pod jednotlivými turnaji.

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 18