2.NHbL 2017/2018

11.11.2017 17:00

HC Jestřábi Přelouč B

SK Ježci Heřmanův Městec

Dvořáček - Oliva, Komůrka, Hohenberger, Vlk T., Hájek, Lauryn - Pospíšil J.,Čermák, Hudec - Kade, Kazimír D., Kazimír M. - Mlynář, Slanina, Kopa.

Branky: 5. Kazimír M. (Kazimír D.), 8. Hudec, 14. Hájek (Slanina), 30. Kopa (Slanina), 36. Hudec (Komůrka, Slanina)

Do utkání jsme vstoupil na 3 kompletní formace s úmyslem pokrýt očekávaný úvodní nápor Ježků. Ten se ovšem nekonal a díky naší aktivní hře jsme si vybudovali až 3 brankové vedení. To se ovšem hostům podařilo vymazat a ve 28. minutě se tak začínalo prakticky od nuly. Hosté si ve druhé třetině vybudovali mírnou převahu, ale byli jsme to my, kdo 32 sekund před druho sirénou strhl vedení na svou stranu. Třetí dějství už přineslo jen po jedné brancce na každé straně a tak slavíme monžná nečekané, ale troufám si říct, že zasloužené vítězství. Absolutorium patří celému týmu, ale i soupeři, který předvedl vynikající hokejbal.

Posledních 30 dnů: 524 | Posledních 7 dnů: 134 | Poslední den: 6