2.NHbL 2017/2018

(1:1,2:2,1:1)

HC Jestřábi Přelouč B

branky: 3x Hudec, Kopa

B-tým uzavřel podzimní část ziskem jednoho bodu vydřeného z utkání proti favorizovanému Chlumci! K utkání se pro web vyjářil Ondřej Kade takto:

"Na náš poslední zápas podzimní části sezóny jsme do Chlumce přijížděli v menším počtu ale přesto s nadějí na výsledek, za který bychom se nemuseli stydět a mohli si na něj vzpomenout na začátku jarní části. Před začátkem zápasu jsme si v šatně vyjasnili obrannou taktiku s čekáním na chyby soupeřů. Těmito chybami byla vyloučení soupeřů, které jsme dokázali využívat. Rozhodčí to měli v tomto zápase velmi složité a některé situace posoudili asi trochu jinak, než bychom si představovali. Třemi góly se znovu zviditelnil náš stálý střelec Tomáš Hudec a nádhernou střelou od modré čáry do šibenice se blýskl i Filip Kopa. Nemůžeme zapomenout ani na opravdu úžasně chytajícího spalovače soupeřových šancí, Petra Sedmáka. Zápas vyvrcholil samostatnými nájezdy, jež po jediném gólu soupeřů do naší branky skončily v náš neprospěch. Všichni jsme do zápasu dali vše, a proto jsme z Chlumce odjeli s jedním bodem a poměrně veselou náladou."

Posledních 30 dnů: 467 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 4