HC Jestřábi Přelouč B

6 : 0

(3:0,1:0,2:0)

1. HBC Svitavy

Ondřej Kade: "Tentokrát jsme na našem hřišti přivítali soupeře ze Svitav. Všichni jsme věděli, že důležitost zápasu je velká a nutně potřebujeme další body. Věřili jsme v dobrý výsledek. Do zápasu jsme vstoupili tak trochu opatrněji a pomaleji. Soupeři si ze začátku vypracovali pár šancí, ale poté poměrně rychle přišly dva naše góly. V tu chvíli nastal zlom zápasu a první třetinu jsme dohráli za stavu 3:0 pro nás. I v dalších třetinách pokračoval trend naší převahy na hřišti a jistoty na hokejkách. Soupeř ale i za nepříznivého stavu bojoval a nic nevzdával, díky čemuž to byl velmi pohledný zápas s pěknou dynamikou. Do naší sítě nespadl našemu výbornému brankáři Petru Sedmákovi ani jeden gól a díky tomu má na výsledku velký podíl. Všechny soupeřovy střely na bránu zneškodnil a vychytal si tak nulu. Naše hra dopředu zafungovala také velmi dobře, a tak jsme doma před svými fanoušky vyhráli konečným výsledkem 6:0. Příští sobotu se těšíme na zápas se soupeřem ze Svítkova, ve kterém musíme předvést to samé a znovu získat body."