MČR SŽ Čechy-Východ 2017/2018

Pardubice-Polabiny, 5.5.2018 09:30

HBC Pardubice "A"

(4:0,2:0,3:0)

Sestava: Herman - Moravec M., Kratochvíl, Pavlíček, Lauryn - Rozkošný, Moravec F., Moravcová, Říha, Merta, Fabián - trenér: Oliva

Filip Oliva: "Byť jsme do zápasu nastoupili na dvě kompletní formace, do branky se při absenci Čáry musel postavit jindy obránce Herman. A ten je po hříchu asi jediný, kdo v utkání snesl měřítko. Zápas jsme totiž prohráli už někde ve Starých Čivicích ve vlastních hlavách. Jen těžko si lze jinak vysvětlit, že hráči, kteří pravidelně trénují, nebyli na hřišti schopni plnit ani elementární pokyny a naše hra tak působila jako jeden velký zmatek. Víc k zápasu netřeba říkat, rozeberem si ho ještě interně. Pochvala Hermanovi za 37 zákroků, ostatní příště znova a lépe."

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 18