MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

10.11.2018 15:00

(4:1,3:0,2:0)

SK Jihlava

HC Jestřábi Přelouč - SK Jihlava 9:1 (4:1, 3:0, 2:0), střely 39:8, vyloučení 1:1

Branky Jestřábů (G+A): Merta (Moravec F., Moravcová), Merta (Moravcová), Merta, Moravec F. (Říha), Moravec F.(Rozkošný), Merta, Merta (Moravec M.), Moravec F. (Merta), Merta (Moravec F.)

Sestava: Čára - Moravec M., Opasek, Rozkošný - Fabián, Říha, Merta, Moravcová, Moravec F

Trenér Moravec M.:

"Tři body do tabulky sice připsány, ale v kontrastu slabého herního projevu našeho týmu mne příliš netěší. Zvláště pak proto, že vytčeným cílem sezony bylo hrát pro zábavu sobě i fanouškům. Kdyby se statisticky zaznamenávaly přihrávky, tak by to byla na naší straně také slabota. Velké množství kliček některých jednotlivců bylo družstvu spíše naškodu. Dovoluji si říci, že pohlednější hokejbal, i když tenkrát jsme tomu říkali jinak, jsme hrávali na plácku před Skleníkem. Za pochvalu stojí šestigólový Milan Merta jenž vytvořil s Filipem Moravcem (hattrick) sourodou dvojici a zodpovědně pracující Tomáš Opasek. Abych byl objektivní, musím pochválit snaživé jihlavské mladíky a dobře soudcující trojici rozhodčích (Hovorková, Butašová, Koníčková). Po dlouhé době jsem sledoval skutečně spravedlivě řízené utkání se sympatickým vystupováním všech tří dam. Děkuji! Dovětek: klobouky na plochu bohužel nelétaly ani jednou :-) "

Posledních 30 dnů: 533 | Posledních 7 dnů: 146 | Poslední den: 14