(0:1,1:6,0:0)

HBC Hradec Králové 1988

střely 20:39  vyloučení 1:0

Sestava - Čára - Pavlíček, Kratochvíl, Zwanzger - Moravcová, Lauryn, Moravec M., Merta, Moravec F., Říha. Trenér - Šmíd

Do sezony jsme vstoupili bez přehnaného respektu a odehráli perfektní první třetinu. Dokonce jsme jí vyhráli na střely 10:8! Ale hosté se prosadili přesnou doražkou z ostrého úhlu. Bohužel přišla "klasika" loňské sezony, a to je výpadek ve třetině druhé. V rozmezí 81 vteřin jsme dostali tři goly a soupeř tímto prakticky zápas rozhodnul. Ve třetí třetině nás soupeř přestřílel hodně, ale podržel nás spolehlivý Čára v brance. My jsme naopak přes soupeřův tlak vyráželi do nepříjemných brejků a zlobili až do závěrečné třetiny. Chválím celý tým, hlavně za první třetinu, kde jsme ukázali, že to opravdu jde. V brance byl oporou Čára a v poli vynikal zejména Lauryn, který se po zásluze prosadil hezkou individuální akcí.