2.NHbL 2017/2018

HC Jestřábi Přelouč B

(0:3,0:2,0:3)

HBC Pardubice "B"

Sestava: Dvořáček - Komůrka, Oliva, Svatoš, Hohenberger, Hájek - Kazimír M.,  Kazimír D., Bittner - Mlynář, Kopa, Motyčka - Kade, Slanina, Pospíšil J.

Filip Oliva: "Hosté přijeli v roli favorita a tu také bez větších obtíží potvrdili, když my jsme předvedli výkon parametrů KHbl. Už po sedmi minutách hry disponovali vedením 2:0. To postupně v pohodovém tempu navyšovali a to navzdory některým vyloženým šancím na naší straně. Pozorný Špaček ale všechny naše pokusy zlikvidoval. Zápasy jako je tento je třeba hodit za hlavu. Z naší strany se totiž tentokrát nepovedlo absolutně nic. Soupueři gratulujeme k zaslouženému vítězství."

Posledních 30 dnů: 239 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0