Déšť nás spláchl zpět do B skupiny

Naše devčata se po pauze představila znovu na turnaji VČ přeboru žen tentokrát na hřišti v České Třebové. Bohužel po dobré první polovině Roštěnky ztratily zápas proti Letohradu. Druhá půlka, kterou prohrály 0:4 jakoby předznamenala jejich další působení na turnaji ve kterém se jim již nepodařilo skórovat, což znamená sestup o kategorii níž pro další podnik přeboru.

Po dobrém úvodním poločase v utkání s Letohradem kdy Hamerníková dvakrát překonala soupeřovu brankářku přišel zlom nejen v zápase, ale nakonec i v celém turnaji. Letohradské hráčky utkání dokázaly otočit uragánem ve druhé půlce, který přivál 4 branky do naší sítě. Naopak odvál všechen střelecký prach našich devčat pro další utkání turnaje. Roštěnky již neskórovaly. Následovaly tříbrankové porážky v derby se Svítkovem a Českou Třebovou a dva těžké debakly s hráčkami Zvolena a pražskou Slavií. Tabulka je neúprosná a holky pro další turnaj VČ přeboru sestupují do B skupiny.

Výsledky:  Letohrad 2:4 (2:0) (Hamerníková 2)

Svítkov 0:3

Zvolen 0:9

Česká Třebová 0:3

Slavia Praha 0:9

Z výsledků je zřejmé, že spokojený s výkony svých svěřenkyň nemůže být ani jejich kouč Filip Oliva:

"Turnaj jsme absoutně nezvládli mentálně. Chybí vůle zabojovat jedna za druhou a porvat se o výsledek. Jakmile soupeř skóruje, skládáme zbraně. Pád do nižší kategorie "ozdobený" hrůzostrašným skóre 2:28 je to jediné, co naše výkony v České Třebové zasluhují. Víc nemá smysl říkat, je třeba se dívat dopředu a v Letohradu vybojovat návrat do skupiny A."

Posledních 30 dnů: 526 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 9