Jestřábi triumfovali v České Třebové

Jestřábi vyrazili v neděli do České Třebové na první veteránský turnaj, který nesl název "O pohár RSHb Východ a byla to cesta úspěšná. Naši hráči totiž ve městě železnice nenašli ve třech utkáních přemožitele, neztratili ani bod a odvezli si pohár pro vítěze celé akce. Kromě toho se mohli těšit také z individuálních ocenění když nejlepším obráncem byl vyhlášen Roman Stoklasa a mezi útočníky byl nejlepší Martin Šmíd, který také krátce zhodnotil celou akci.

Na turnaj veteránů jsme se moc těšili. A vše kromě výsledků, dopadlo přesně podle našich představ. Protože výsledky jsme předem vůbec neřešili. Celý den jsme vzali poctivě "po staru" a větší část výpravy vyrazila vlakem. Takže bylo o dobrou náladu postaráno již od rána. Obzvlášť, když nás doprovázel vychlazený "Starý Myslivec"! Jsem přesvědčen, že by nám náladu nezkazil ani prohraný zápas. To se nestalo a tak jsme se stali vítězi turnaje, kde o vítězství šlo až v poslední řadě. Byl to moc fajn strávený čas se všemi soupeři, které známe již přes dvacet let! Těšíme se na avizovanou Ligu veteránů a další podobné pohodové setkání této průkopnické generace.

Jestřábi Přelouč: Menc P. - Stoklasa, Kadera, Novotný M., Novotný D.- Raška, Šmíd, Komůrka, Příhoda, Čapek, Štefanský, Sláma, Kmoníček

Výsledky:

Přelouč - Svítkov 2:1 (0:1) - Šmíd, Stoklasa

Přelouč - Česká Třebová 7:0 (3:0) - Šmíd 2x, Příhoda 2x, Sláma, Kmoníček, Čapek

Přelouč - Polička 9:1 (5:0) - Raška 3x, Kmoníček 2x, Komůrka, Čapek, Stoklasa, Šmíd

Konečné pořadí turnaje:

1. Přelouč         18 :  1       9