Roštěnky mají za sebou letohradskou misi

Roštěnky se vydaly na turnaj do Letohradu, kde měly za cíl zabojovat o opětovný návrat do elitní skupiny pro další turnaje. Tento cíl se splnit nepodařilo, přesto však naše ženy odjely z města biatlonu poměrně spokojené. Turnaj byl pro ně specifický i tím, že se musely poprvé obejít bez dosavadního kouče Olivy, který v týdnu u týmu skončil. Jak celá akce probíhala pro nás zhodnotila jedna z vůdčích postav našeho týmu Petra Karabcová.

Do turnaje jsme nastupovaly s velkým nasazením a hlavně jsme se těšily, že se trochu psychicky spravíme po sestupu ze skupiny A do skupiny B. A hned v prvním zápase s Bodlinami z Heřmanova Městce to bylo znát. V zápase jsme se ujaly vedení po střele Kačky Kandrové (asistence Lucka Čapková), a po necelé minutě Martiny Polednové (asistence Lucka Špalková), Bodliny se však nevzdaly a do naší branky nám poslaly 3 góly.

Další zápas ve skupině jsme hrály s holkami z HBC Autosklo HAK Pardubice. Po minutě se zasloužila o vedení našeho týmu Lucka Čapková (asistence Péťa Hamerníková). Tento zápas jsme ukončili remízou (ještě že tak, jelikož jsme s holkami sdílely společnou kabinu a po výhře jednoho z týmu bychom spolu do konce turnaje určitě nevydržely…..smích).

Třetí zápas s Bárbínami Kyjov jsme prohrály 1:3, kdy o naší jedinou branku se zasloužila Lucka Čapková (asistence Kačka Kandrová).

Tento turnaj byl ve skupině B trochu specifický, jelikož v uvozovkách vůbec nezáleželo na odehrání prvních třech zápasů. Nakonec se hrálo o umístění ve skupině, kdy po odehrání prvních třech zápasů nastoupil do zápasu 1. umístěný tým se 4. týmem a 2. umístěný tým se 3. týmem. Vítězové pak odehráli zápas o účast v baráži o postup do skupiny A a poražené týmy o umístění o 3. místo. My jsme nastoupily do tohoto rozstřelu s Barbínami Kyjov. I přes velké nasazení jsme na holky s Kyjova nestačily a prohrály tak 2:4. Branky Péťa Hamerníková a Lucka Špalková.

O třetí místo ve skupině jsme zabojovaly proti Bodlinám, kdy jsme se ujaly vedení po střele Lucky Čapkové (asistence Péťa Hamerníková). A takto jsme to udržely až do konce zápasu. A tím vybojovali 3. místo.

Nakonec musím holky opravdu pochválit, a to za velké nasazení a bojovnost, jakou do tohoto turnaje daly a jak moc se rvaly do poslední chvíle. A to i přes svízelnou situaci, která nastala 2 dny před turnajem. Ale vše špatné je pro něco dobré a jak se říká, co nás nezabije, to nás posílí a já doufám, že druhá varianta tohoto rčení je realita, což i ukázal turnaj v Letohradě.

Ať pokračujeme holky v tomto trendu plného nasazení a týmového cítění!!!!!!

PS: že by nás opouštěl Jestřábovský syndrom…..skóre střel na branku 83:66 v náš prospěch J.

Velké poděkování patří organizátorům turnaje za skvělé zázemí a také skvělou atmosféru, kterou jsme si vytvořili všichni společně a tak si turnaj náležitě užili. Rády se sem zase vrátíme.

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 18