Víkendový rozpis 14.-15.10.2017

Mílovými kroky se blíží další hrací víkend, který mimo jiné přinese také derby s odvěkým rivalem ze Svítkova. To se odehraje na hřišti u Bylanky. B-tým čeká také venkovní utkání, tentokrát na půdě nebezpečných Svitav, které dokázali na svém hřišti deklasovat favorita z Opočna. Žáci přivítají na domácí půdě Ježky. Mini, mikro i ženy se připravují na další turnaje.

A-tým :  Po nepovedeném víkendu na nás čeká derby!
              V NE 15.10. vyrážíme na derby na půdu HBC JTEKT Svítkov Stars Pce. Uvodní buly je ve 14h.
              Sraz na hřišti je ve 12:15h a odjezd autama je ve 12:30h. (Pokud si neurčí trenér jinak.)

B-tým : Uspěli jsme v nájezdové loterii a teď opět ven.
              V SO 14.10. nás čeká cesta na ZS ve Svitavách, kde na nás od 14h bude čekat místní 1.HBC.
              Sraz na hřišti je v 11:15h a odjezd autama je v 11:30h.

: Derby ovládl rival, bez zraněných to nešlo.
        V SO 14.10. hostíme od 16h Ježky Heřmanův Městec.
        Sraz na hřišti je ve 14:45h.

Minipřípravka : Tréninky dle rozpisu. Domácí turnaj 21.10.

Mikropřípravka : Po úvodním turnaji, makáme dál dle rozpisu tréninků.

Ženy : Tréninky dle rozpisu.

Veteráni : Dle svazového rozhodnutí se start Ligy veteránů přesouvá na jaro 2018!

Opatovice : V NE 15.10. od 17h se na našem stadionu hraje utkání KHbL Opatovice n./L. - SK Prachovice.

Posledních 30 dnů: 467 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 4