Zimní příprava 2018

Začátek jarní části registrovaných soutěžích je stále ještě poměrně daleko. Pokud však chceme pomýšlet na stejně kvalitní výsledky našich celků jako na podzim, nebo ještě lépe, tyto výkony vylepšit, tak je nutné začít s tvrdou a poctivou prací. Zimní příprava všech týmů již zpočala, nebo se brzo rozjede a zde je stručný přehled toho "kdy, kde a kdo" trénuje.

Zimní příprava HC Jestřábi Přelouč
Leden + Únor 2018

A-tým : Dle rozpisu trenéra Štefanského od 2.1. - PO (18:45) + ČT (19:15h) ve 2hasance.

B-tým : viz. A-tým

: Od 9.1. každé úterý od 19h-20h tělocvična Gymnázium pod vedením pana Moravce.

Minipřípravka : Od 2.1. každé úterý a čtvrtek od 17h-18h v Orlovně dle trenéra Hájka.

Mikropřípravka : viz. Minipřípravka

Ženy : Dle rozpisu trenéra Sedmáka ve 2hasance