B-tým ukončil sezónu na 6. místě

Jestřábí béčko nakonec podlehlo svému soupeři z Pardubic a končí svou letošní pouť před branami semifinále. I díky postupu ostatních favoritů tak obhájilo své postavení po základní části se sezónu se loučí na celkovém 6. místě. I přes to, že Pardubice byly v sérii jasným favoritem, díky odhodlanosti a bojovnosti skončila všechna utkání nejmenším možným rozdílem a naši kluci zaslouží uznání!

HC Jestřábi Přelouč B – HBC Autosklo H.A.K. Pce B   3:4 (1:2, 0:2, 2:0)

stř.: 34:23, vyl.: 4:7, vyu.: 0:0

G+A: Vlk Lukáš (Drápalík Michal), Vlk L (Pospíšil M), Čermák (Hudec).

Sestava : Sedmák, Motyčka – Stoklasa, Šmíd, Vlk T., Drápalík Mi., Oliva, Hájek - Hudec, Čermák, Pospíšil J., Vlk L., Kade, Kalousek, Mlynář, Kazimír M., Hohenberger, Balada, Pospíšil M.

Komentář k utkání nám poslal jeden z aktérů utkání, Jestřáb Ondra Kade:

"V sobotu jsme třetím prohraným zápasem proti Autosklu zakončili tuto play-off sérii a zároveň tedy i celou naši sezónu. Byl to z naší strany ze všech třech duelů asi ten nejhůře odehraný. Nenacházeli jsme potřebný klid na hokejkách, neproměňovali jsme šance často vyplývající ze soupeřových vyloučení, střely směřovaly častěji do soupeřových či našich nohou než do pardubické brány a naše obranná hra byla také nepovedená. Sice jsme se rychle po úvodním vhazování dostali do vedení, ale soupeř nás ještě v první třetině dvakrát potrestal za naše chyby a otočil skóre na svoji stranu. Často jsme se drželi v útočném pásmu a dostávali se do šancí, z nichž jsme ale nedokázali dát góly. Pardubičtí se spoléhali na rychlé brejky, které se jim vyplatily. Ve druhé třetině jsme soupeře sice jasně přestříleli, ale i přesto se nám nedařilo dostat míček za záda gólmana. Naopak, dva góly padly do naší brány. Nedokázali jsme včas zareagovat na hru soupeře a s dotahováním třígólového manka jsme začali až ve druhé polovině třetí části. Nakonec se nám podařilo jen přiblížit na rozdíl jedné branky. Zápas byl nakonec ještě napínavý, ale znovu dopadl o jednu branku příhodněji pro pardubické Autosklo. Všechny tři zápasy skončily s velmi těsným výsledkem a určitě se nemáme za co stydět. Pardubicím přejeme hodně štěstí do dalších zápasů v play-off!"

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 18