Domácí turnaj na jedničku!

Malí jestřábi mají za sebou povedený domácí turnaj přípravek. Výsledky v této kategorii sice nejsou prvořadé, přesto se sluší vyzdvihnout hned 3 výhry našich borců z celkového počtu 4 odehraných zápasů. Kdybychom ohodnotili vystoupení přípravkářů na klasické školní stupnici, tak by jim tentokrát jednička patřila naprosto zaslouženě!

Po vynikajících výkonech, které v neděli předvedli jeho svěřenci nemohl být kouč Tomáš Hájek nespokojený:

"Turnaj v Přelouči se nám nad očekávání vyvedl. V prvním utkání jsme překvapivě nespali a v dramatickém a svižném zápase jsme porazili Svítkov. Ve druhém utkání jsme zvítězili na Libercem a ve třetím utkání se nám podařilo přemoci  Hradec Králové. V závěrečném čtvrtém utkání jsme v nepovedeném utkání vysoko a zaslouženě podlehli Alfě. S předvedenou hrou jsme, i přes nepovedené závěrečné vystoupení, celkem spokojeni. Za odehraný turnaj zaslouží celý tým pochvalu."

HC Jestřábi Přelouč - Svítkov Stars                       2:1

HC Jestřábi Přelouč - HBC Liberec                        3:0