CZECHOSLOVAK GROUP a.s. partnerem Jestřábů!

Máme nového partnera! Tím se stala firma CZECHOSLOVAK GROUP a.s. (CSG), která navázala spolupráci právě s naším klubem. Děkujeme za jejich finanční podporu a těšíme se na spolupráci!

* Czechoslovak Group (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu. V podnicích začleněných do holdingu CSG, které vygenerovaly v roce 2017 tržby v hodnotě 25 mld. Kč (výše tržeb před auditem), a pracuje více než 8000 zaměstnanců.

* Hlavními obory CSjsou strojírenství, automobilový, železniční, letecký průmysl a obranný průmysl. S produkty společností CSse lze díky silné proexportní orientaci holdingu setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá.

* Výrobní portfolio je pestré: od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily. Neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní i obranný průmysl.

Posledních 30 dnů: 467 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 4