Mladší žáci zažili těžký start!

Svou historickou premiéru si o víkendu odbyl také náš tým mladších žáků. Skórovat se podařilo jen v úvodním utkání, přesto trenér Hájek neskládá zbraně!

HC Jestřábi Přelouč - HBC Autosklo HAK Pardubice    2:12

HC Jestřábi Přelouč - HBC Ježci Heřmanův Městec      0:15

HC Jestřábi Přelouč - HBC Letohrad                                0:9

Tomáš Hájek (trenér): "V neděli jsme v Letohradu odehráli historicky první utkání kategorie mladších žáků. Vzhledem ke skutečnosti, že hrajeme tuto kategorii s minimem hráčů této kategorie, nemůžeme očekávat, že budeme vyhrávat. Ve všech třech utkáních jsme se prakticky jen bránili a vysoko podlehli. Nejlepší utkání jsme sehráli s Autosklem, kdy se nám podařilo i přes drtivý tlak soupeře vstřelit dva góly. Chtěli jsme, aby se hráči nebáli hrát a neuhýbali v soubojích. Někteří hráli velmi dobře a odvážně, někteří s respektem. Zaznamenali jsme první oplakané vyloučení, první oslabení a první přesilovku. Určitě nebudeme postrachem soutěže, ale budeme statečně sbírat zkušenosti."

K turnaji nastoupili:

Bednář David, Záruba Tomáš, Skála Teodor, Hájek Jan, Novotný Ondřej, Koudelka Ondřej,

Mrkvička Jakub, Král Tomáš, Králová Aneta, Tesař Matyáš, Gryč Jiří, Tichý Vojtěch, Hlína Richard, Merta Matěj

Za HC Jestřábi Přelouč Hájek Tomáš

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 10