Bez gólu se vyhrát nedá

Body nepřinesl ani domácí zápas s Brnem

Přelouč - Brno 0:2

Michal Křemenák (trenér): Po z našeho pohledu hrozném zápasu na Kovu nás čekal soupeř z Brna. Výhled na první letošní body zakalila opět početná marodka a fakt, že náš nejaktivnější hráč si musel plnit povinnosti ve svém mateřském klubu v 1.lize. I tak jsme do zápasu šli s tím, že ho chceme urvat. Dařilo se nám tvořit hru a zavírat soupeře v jeho pásmu. Jen střelba vázla a když přišla tak s tím neměl soupeřův gólman žádné velké problémy. Oproti tomu jsme opět ve vlastním pásmu zbytečně ztráceli míčky z čehož těžil soupeř a zavářel nám ve vlastním brankovišti. Opět jsme ukázali, že hra v oslabení je naší silnou stránkou. Proti tomu naše přesilovky jsou spíš trápení a než by nás nakoply tak nás sráží.  Celé utkání jsme hráli vyrovnanou partii a vše bylo o tom kdo dá první gól. To se bohužel po dorážce povedlo soupeři a i přes naši snahu se skóre srovnat nepovedlo. Naopak soupeř po skvěle sehrané kombinaci skóre navýšil. Teď nás čeká dlouhé volno ve kterém musíme nabrat síly, hráčům nastavit hlavy na vítěznou vlnu a konečně ukázat co v nás je. Nejsme jen otloukánek na kterém si soupeři budou dělat body. Soupeři gratuluji k vítězství.

Sestava:
Lukáš Čára – Michal Moravec, Tomáš Dlabaja, Jan Pavlíček, Jiří Kratochvíl, Milan Merta, Filip Moravec, Adam Duba, Adéla Moravcová, Dat Le Quang, Jan Mrkvička, David Synek, David Munduch, Martin Říha

Posledních 30 dnů: 467 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 4