Polička loupila Pod Parkem

A tým v domácím prostředí padl se sehraným soupeřem, když neproměnil dlouhou přesilovku 5 na 3 a nevyužil ani další velké příležitosti.

HC Jestřábi Přelouč - SK Kometa Polička  2:3 (1:1,1:1,0:1)

Branky Jestřábů: 10. Svoboda (M.Šimek) 1:1, 26. Bílý (Kohoutek) 2:2
vyloučení 6:5, využití 0:1
střely 28:30

Sestava Jestřábů: Smekal (Varga)- Šmíd, Štefanský, Svoboda, Stoklasa, Doležal, Čapek, Vorba, Šimek M., Šimek J.,Příhoda, Bílý, Kohoutek, Kajda, Hrdlička, Kovárník,.

Polička byla hokejbalovějším týmem a hned na začátku udeřila, kdy se střelou z otočky prosadil Štefka. Bohužel se nám náš tlak nedařil praktikovat v takové míře, jako minule proti Hostivaři, Poličku jsme pod něj dostávali jen sporadicky. Šance jsme si vytvořili, ale nakonec zapadla pod Šupíkovu ruku až střela Svobody. Ve druhé třetině se ukazoval stejný obraz. Výrazněji z naší sestavy zlobila soupeře jen Bílého řada, Kometa měla velice nebezpečné přechody do útoku a tak se musel v bráně Smekal otáčet. I my jsme však hrozili. Bohužel nevyužitá přesilovka 5 na 3 nás nakonec musela mrzet. Hosté pěknou střelou opět odskočili, přesto jsme kombinací Kohoutka s Bílým odpověděli. Ve třetí třetině dostali, po troše rozhodcovského chaosu, přesilovku  5 na 3 i  hosté, a tou utkání rozhodli, když do odkryté brány dorážel Holec. Naše snaha o závěrečný tlak už nevyšla, byla navíc utlumena naším faulem "který svět neviděl". Jasnou loženku z mezikruží pak ještě vytáhl Šupík Kajdovi. Velká škoda, soupeř hrál velice dobře, ale bod jsme uválčit mohli a asi i měli.

Libor Komůrka: Nedáš pět na tři, nevyhraješ. To hodně často platí. Snaha byla, ale nebyl to takový výkon,jaký jsme doma předvedli naposledy. Zbytečnost některých slov v kabině pak ukázaly dva desetimunutové tresty, které nám zcela jistě vzaly výhodu hrát proti méně početným hostům v plné sestavě. Ti odehráli velice slušnou partii, působili sehraným dojmem, hráli v pohybu, těžko jsme je dostávali pod tlak .Musíme se z toho oklepat a na výjezd, který nás čeká za týden, jet pro body.

Posledních 30 dnů: 465 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 8