Klubový kvíz - rozuzlení

K uzavření klubového kvízu zbývá ještě odhalit správné odpovědi na posledních 10 otázek. Tak pojďme na věc!

21 - první výhra byla 5:2 tedy B).

22 - Slaninovi chyběly dva měsíce do čtyřicítky, Šmíd skóroval pár dní po svých 43.narozeninách, Komůrka pár dní po 44.narozeninách a nejstarším střelcem je Lubomír Menc, který rozvlnil síť soupeře šest dní před svými 47.narozeninami. Tedy B).

23 - B - benjamínky byli v té době osmnáctiletý Jan Šolta a sedmnáctiletý David Krejčík, který plnil na kvalifikaci funkci brankářské trojky.

24C- Jungle Fever. Návrat z Kladna byl tehdy velkolepý a nedaleko Přelouče nás pohltil Motorest u Kojic.

25A- tím týmem byla Polička, se kterou se nám podařil senzační obrat z 0:2 na 3:2 a v dalším roce pak přišla výhra 3:0 na zápasy.

26B -  nezapomenutelný Lojzabus, který sice jezdil pomalu, ale o to byly cesty na zápas a domů pikantnější!

27C- Tehdy chyběl Jirka Korn...ostatní tři se v Lohenicích za bouřlivého aplausu představili. Bohužel filmový záznam chybí.

28 - HCFA Rauh v zimní lize zvedl naposledy za školou pohár pro vítěze zkraje roku 2001 a od podzimu 2001 se již válčilo pod parkem. Tedy B).

29 - B - Chrudim nám postup překazila, šla rovnou do národní ligy a z té hned do Extraligy. My jsme si na postup do 1.ligy museli rok počkat.

30D - Současný systém IS eviduje 388 kmenových členů. Nejsou zde započítány střídavé starty a chybí několik členů působících v oddíle ještě před rokem 2000. Můžeme tedy říci, že počet členů se již přehoupl přes číslo 400!....Koho ze základní sestavy z roku 1994 by to tenkrát asi napadlo?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak jak jste dopadli?

25 bodů a více- máš perfektní znalosti o historii klubů HC Jestřábi a můžeš se označit titulem "znalec"

19-24 bodů- velice dobrý přehled o dění v klubu, člověk nemůže vědět všechno, ale je vidět, že tě historie  klubu hodně zajímá.

14-18- solidní přehled, úplně do detailu vše neznáš, ale je vidět, že se dobře orientuješ a všeobecně známé věci znáš.

9-13- okrajově zvládáš historii a občas něco z ní pochytíš z různých zdrojů. Do podrobností si se však nedostal.

4-8- tvůj přehled je malý, spíše víš všeobecně známé věci

0-3- historie klubu není tvůj šálek kávy.

Ať už jste dopadli jakkoliv ,nic se nemění na tom, že budeme rádi, když si opět po tomto koronáčovém blázinci opět najdete cestu k nám do areálu za hraním či fanděním našim týmům. Možná něco z historie pochytíte během dalších 25 let a budete příště úspěšnější.

Ahoj všem. Libis a Lamby.

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 18