Přípravaka i minipřípravka mají za sebou dobré turnaje

O uplynulém víkendu odehrály své turnaje jak minipřípravka, tak přípravka. A jak?

Přípravka hrála svůj turnaj v uplakaném dni v Hradci Králové. Turnaj jsme odehráli velmi dobře,  většinou disciplinovaně v obraně s množstvím hezkých akcí ve hře dopředu a mnoha hezkými góly. Ve třech ze čtyř utkání jsme zvítězili bez obdržené branky, v zápase posledním jsme pak podlehli jednomu za dvou týdnů domácího Hradce, kdy jsme doplatili na množství nevyužitých šancí a určitou naivitu při bránění některých situací. Turnaj jako takový však hodnotíme velmi pozitivně.

Jestřábi Přelouč - Jokerit Chrudim                           9:0

Jestřábi Přelouč - HBC Opočno                               5:0

Jestřábi Přelouč - HBC Hradec Králové Bílí             1:0

Jestřábi Přelouč - HBC Hradec Králové Červení     2:7

K turnaji nastoupili: Záruba Tomáš, Skála Teodor, Tesař Matyáš, Hájek Jan, Novotný Ondřej, Král Tomáš, Rosenberger Adam, Tichý Vojtěch, Hlína Richard

Mikropřípravka hrála svůj poslední turnaj v neděli ve Svítkově. Turnaj hodnotíme velmi pozitivně a konstatujeme, že někteří naši hráči za uplynulý rok udělali v hokejbalových dovednostech velký pokrok. Všichni si zaslouží pochvalu za nadšení a předvedený výkon.

K turnaji nastoupili: Vrátil Jan, Dašek Jakub, Sláma Kryštof, Synek Patrik, Synek Matěj, Čermák Vojtěch, Tichý Lukáš, Mrkvička Martin

Za HC Jestřábi Přelouč

Hájek Tomáš