Turnaj krajských výběrů žen v Ostravě

Na turnaji krajských výběrů žen opět nechyběly ve výběrech celků z Východních Čech také krásné dívky z Přelouče. Tým "žlutých" pak vedl neméně sympatický trenér Oliva.

Turnaj krajských výběrů žen – 28.9. – Ostrava – Poruba

MS kraj – JM kraj 15:0

Výběr Čechy Východ „modrá“Výběr Čechy Východ „žlutá“ 0:1

JM kraj - Výběr Čechy Východ „modrá“ 2:4

Výběr Čechy Východ „žlutá“ – JM kraj 5:1

MS kraj - Výběr Čechy Východ „žlutá“ 7:0

MS kraj - Výběr Čechy Východ „modrá“ 4:0

Konečné pořadí: 1. Moravskoslezský kraj 2. Výběr RSHb Čechy Východ - žlutý tým 3. Výběr RSHb Čechy Východ – modrý tým 4. Výběr Jihomoravského kraje

Slunečný sváteční den sezval krajské výběry na 2. ročník Turnaje krajských výběrů. Po loňské premiéře v Berouně se tentokrát turnaj přesunul do Ostravy. Turnaji jasně dominoval domácí tým, když po celou dobu turnaje ani jednou neinkasoval a všechny soupeře deklasoval rozdílem (minimálně jedné) třídy. O zbylé kovy si to v "sestrovražedném" utkání (když v následujícím průběhu turnaje oba týmy přehrály výběr z jihu Moravy) rozdaly oba „naše“ výběry. Po celou dobu utkání tahal za delší konec modrý tým (poměr střel 18:4 je víc než výmluvný), aby se z vítězství (a tedy i celkového druhého místa) nakonec radoval tým žlutý.

Turnaj byl ve všech směrech povedený a všichni zúčastnění si jej užili. Nás může těšit, že v obou týmech z východu Čech jsme měli své zastoupení. V brance žlutého týmu nastoupila Romana Cidlinská (vyhlášená nej hráčkou žlutého týmu v utkání s MS krajem), v poli to pak byly Markéta Vašicová s Eliškou Škodovou a ze střídačky vše kontroloval trenér Filip Oliva. U modrých pak našly své uplatnění Kateřina Kandrová a Jana Kubátová.

Posledních 30 dnů: 526 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 9