A tým jede do Pardubic za stavu 1:1 na zápasy

Nepovedené střelecké představení v zápase č. 1 znamenalo nešťastný start do série, neděle však selhání odčinila. V Pardubicích se tak bude hrát v sobotu i v neděli.

Zápas č.1 - sobota

HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice "C"   1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Branky a asistence Jestřábů: Slanina (Šmíd, Svoboda)

Kompletní statistiky utkání

Martin Šmíd: "V utkání jsme byli aktivnějším týmem, ale hosté dobře bránili, držel je brankář, a pak udeřili. Hlavu nevěšíme, série teprve začala. Musíme svůj tlak proměnit v góly a být důraznější."

Zápas č.2 - neděle

HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice "C"   4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Branky a asistence Jestřábů: Svoboda (Vorba), Hejhal (Stoklasa, Svoboda), Hejhal (Slanina), Svoboda (Příhoda, Horák).

Kompletní statistiky utkání

Libor Komůrka: "Mnohem lepší a zodpovědnější výkon vedl k prvnímu bodu. Pomohla k tomu dělovka Svobody v půlce třetiny, která nás dostala do vedení. Stoklasa pak o minutu později krásně narýsoval Hejhalovi do běhu a ten náskok navýšil. Hosté hrozili spíše střelami z dálky, které si však Smeky hlídal. Ve druhé třetině využil nedorozumění v obranných řadách soupeře Slanina a předložil Hejhalovi na brankoviště, který nabídkou nepohrdl. Když pět minut před koncem korunoval svůj dobrý výkon Svoboda druhou brankou, po dorazu Příhody a Horáka a bylo rozhodnuto. Věřme, že se podobným výkonem budeme prezentovat i na půdě soupeře! Dnešní výhra byla zasloužená."

Posledních 30 dnů: 467 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 4