Postup v poháru!

Sváteční středa ve znamení Českého poháru přinesla Jestřábům zasloužený postup do 2. kola této soutěže.

HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice "C"   6:4 (2:0, 2:1, 2:3)

Kompletní statistiky utkání

Branky a asistence Jestřábů: Vorba (Pospíšil, Teplý), Šmíd (Mrkvička, Čapek), Šmíd (Teplý), Příhoda (Čapek), Příhoda (Hejhal), Příhoda (Hejhal, Stoklasa).

Sestava Jestřábů: Smekal - Šmíd, Stoklasa, Hohenberger, Medek - Čapek, Hejhal, Kazimír M., Mrkvička, Opasek, Pavlíček, Pospíšil, Příhoda, Teplý, Vorba.

Trenér: Štefanský

Martin Šmíd: "Oba týmy ukázali, že si chtějí zahrát pohodové utkání a nikdo nevyhledával žádné provokace. I díky tomu se vše odehrálo v přátelském duchu a opravdu na pohodu. Sestavy se nakonec na obou stranách velmi slušně zaplnili, a tak mělo utkání i patřičnou kvalitu. Padlo i dost branek, takže se diváci vůbec nenudili."

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 18