Mimořádná dopravní opatření v okolí stadionu pro jaro 2023

S ohledem na havarijní stav mostu přes Švarcavu a související stavební práce bude na jaře mimořádná dopravní situace v okolí našeho stadionu. Čeho se týká?

Na jaře letošního roku proběhne uzavření mostů přes Švarcavu (demolice a výstavba nových mostů), s čímž souvisí i další stavební práce (kanalizace, revitalizace toku Švarcavy…), na které je navázán  zákaz pohybu veřejnosti v této lokalitě, zejména v blízkosti toku Švarcavy.

Parkování vozidel bude umožněno v ulici Sportovní (šikmá stání u fotbalového stadionu) nebo u Tesca.

Příjezd ke sportovištím auty ve směru od Tesca bude umožněn až po obnovení povrchu komunikace v ulici Sportovní. Předpokládaný termín je nejpozději 31.5.2023! Informace o uzavírce upřesníme dle informací investora a zhotovitele kanalizace v ul. Sportovní.

Naše soupeře budeme vždy informovat před utkáním o aktuální situaci parkování apod.

Leták s mapou přístupu na stadion nalezente ZDE.

Posledních 30 dnů: 465 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 8