Reparát na výbornou!

Muži odčinili úvodní nezdar s rezervou Letohradu a spravili si chuť na rezervě jiné, tentokrát královéhradecké! Hattrickem se blýskl Luboš Moravec! Své si v utkání řekl i sváteční střelec Hohenberger.

HC Jestřábi Přelouč - HBC Hradec Králové 1988 "B" 9:1 (3:0, 1:1, 5:0)

Branky a asistence Jestřábů: Příhoda (Brož), Hohenberger (Příhoda), Moravec (Svoboda, Stoklasa), Pospíšil (Brož), Moravec (Hejhal, Svoboda), Hájek, Příhoda (Pospíšil), Šmíd (Příhoda), Moravec (Stoklasa).

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Smekal (Procházka) - Čapek, Hohenberger, Hájek, Stoklasa, Šmíd - Brož, Hejhal, Kazimír M., Moravec, Pavlíček, Pospíšil, Příhoda, Slanina, Svoboda.

Trenéři: Štefanský, Křemenák.

Libor Komůrka (manažer): "Pomohly nám branky v první třetině, kdy jsme získali klid. Hradec hrál otevřeně, dostal se do několika šancí a v této době musel Smeky zavřít vrata. Ve třetí třetině jsme již střelecky dominovali a s chutí si zastříleli. Malá perlička, nad kterou trochu zůstává rozum stát. Diváci se v průběhu zápasu divili, proč se nepřerušuje hra, když míček vyletí do horní sítě nad pásku pro hru? Zajímavé zjištění bylo, že rozhodčí před utkáním sdělil hráčům, že páska pro hru prostě neplatí!!!!....Těším se, co nás bude čekat příště? Třeba nám z plezíru hodí rozhodčí do hry místo balónku štangli loveckého salámu!!"

Posledních 30 dnů: 467 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 4