Béčko padlo po boji

HC Jestřábi Přelouč "B" - HBC Jokerit Chrudim 1:3 (1:1,0:0,0:2)

střely 35:21
vyloučení 1:3
bez využití
branky domácích: 5. Hejhal(Kubát) 1:0

HC Jestřábi Přelouč "B" - HBC Jokerit Chrudim 2:5 (1:1,1:1, 0:3)
střely 27:24
vyloučení 3:6
využití 2:0
branky domácích: 12. Slanina(Hejhal) 1:1, 28. Raška(Hejhal, Slanina) 2:2

sestava domácích: Cidlinský (neděle Sedmák) - Komůrka, Drápalík Mich., Smolík, Lauryn, Svoboda J.(sobota), Hájek, Hudec, Raška, Slanina, Kubát, Hejhal, Motyčka, Kalousek, Drápalík Mar., Mlynář, Balada, Oliva (neděle)

Libor Komůrka: "V obou zápasech jsme předvedli asi maximum, na co v současnosti máme. Rozhodla větší hokejbalovost hostí a postoupili zaslouženě. Škoda lehké teče Slaniny rukou ve druhém zápase, mohli jsme my vést 3:2 a třeba by se to vyvíjelo jinak. Soupeři gratuluji k postupu a přeji hodně štěstí. My jsme jako "nováček" určitě ostudu nedělali. O víkendu každopádně zářili všichni tři gólmani, Novelinka proti Hejhalovi v sobotu vytáhl asi zákrok sezóny, Cidlinský se vrátil výkonem o 15 let zpět a Sedmák opět podal výkon, na který jsme u něho byli zvyklí z loňského playoff. Playoff to bylo zajímavé. Trochu zaspalo vedení soutěže s řešením nepříjemné chyby z prvního zápasu. Jako klub bychom přijali jakékoliv rozhodnutí v dané věci, pokud by bylo řádně odůvodněné a bylo včas, ale to se nestalo. Rychlost řešení takových situací je v playoff jiná, než v základní části, je potřeba jednat, nikoliv se ztotožnit z pozicí mrtvého brouka......No nic, klukům děkuji za sezónu, ukázala nám, že nás čeká hodně práce, pokud chceme udělat krok dále."

Posledních 30 dnů: 465 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 8