Podzimní hodnocení žen a nejmenších

Ve druhé části hodnocení podzimní hokejbalové sezóny jsme dali slovo trenéru ženského týmu Filipu Olivovi. Za kategorii nejmenších dětí pak hodnotil uplynulou část taktéž jejich trenér Tomáš Hájek.

Ženy - Východočeský přebor žen

Filip Oliva (trenér): S odstupem nemohu říct, že by to byla sezona nepovedená. Vcelku rychle jsme postoupili do elitní skupiny Východočeského přeboru a v ní se etablovali takovým stylem, že jsme se ve všech turnajích vyhnuli barážovým starostem a doma si dokonce zahráli o třetí místo, byť neúspěšně. Může nás navíc těšit, že porážky s týmy nad námi jsou až na výjimky těsné. Věřím, že stále máme potenciál a že tenhle tým se ještě může zlepšovat. Je však třeba zvládnout zimní dřinu a především zocelit psychiku. Všem hráčkám bych touto cestou chtěl za odvedenou sezonu poděkovat.

Mikropřípravka a Minipřípravka

Tomáš Hájek (trenér): Uplynulou polovinu sezóny našich nejmenších můžeme ohodnotit určitě kladně. Přestože prakticky všechny naše děti patří do kategorie mikropřípravky, přihlásili jsme v rámci růstu našich malých Jestřábů i kategorii minipřípravky, kde hrajeme proti fyzicky i herně vyspělejším soupeřům. Z většiny utkání sice odejdeme poraženi, nicméně neprohráli jsme úplně všechno a užíváme si každý zápas a každý gól. Celkové výsledky a konečné pořadí v turnajích nás zatím nijak zvlášť nezajímá. Hrajeme pro radost. Cílem pro další část sezóny je nejen účast v obou kategoriích, ale především rozšíření hráčského kádru.

Posledních 30 dnů: 560 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 15