HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Partneři

Město Přelouč - www.mestoprelouc.cz

Catelli - www.catelli.cz

Kozubek Doprava - Spedice - www.doprava-spedice.cz - Firma Doprava Spedice Kozubek Vám již od roku 2004 nabízí dopravu malými vozy od osobních po mikrobus pro 16 osob. V dopravě se pohybuje od roku 1991 a od roku 1997 má zkušenosti i se zahraniční dopravou.

Autolakovna Řečany n/L - www.autolakovna-recany.cz - Lakýrnické práce ,Karosářské práce ,Mechanické práce ,Leštění laků ,Obnova zašlých světel ,Lakování veteránů ,Sváření plastů ,Odtah vozidel ,Možnost platby přes pojišťovnu ,Možnost zapůjčení náhradního vozu ,Čištění interiéru vozidel

Severní energetická a.s. - www.sev-en.cz

Kiekert-CS s.r.o. - www.kiekert.com - Závod Kiekert-CS v Přelouči byl založen v roce 1993 a je největším závodem na výrobu automobilových zamykacích systémů na světě. V Kiekertu v České republice pracuje 1800 zaměstnanců.

Kusý s.r.o. - www.kusy-sro.cz - Hlavním zaměřením firmy je výrobní program pro zemědělství. Tento program zahrnuje následující oblasti: Obchodní a projektová činnost Zpracování konstrukčních plastů Kovovýroba

Sorpom - www.sorpom.cz - Pro zdvihací zařízení zajišťujeme násl. služby: prodej a montáž, záruční i pozáruční servis a opravy zvedáků, jeřábů a dalších zdvihacích zařízení, revize a repase. Mezi nabízené zdvihací zařízení patří mj. kladkostroje Balkancar, jeřáby a ruční zvedáky včetně náhradních dílů a příslušenství. Veškerá zdvihací zařízení montujeme individuálně dle požadavků zákazníka a dle možností a podmínek daného pracoviště.

AB Elektro - abelektro.preloucsko.cz - Prodejna Elektro AB Přelouč Vám nabízí rozsáhlý sortiment domácích elektrospotřebičů, elektroniky a příslušenství, které znáte z katalogů Proton a Oaza již od roku 2000. Samozřejmostí je nejen předvedení výrobku, ale i jeho doprava zdarma až k Vám domů.

Pardubický kraj - www.pardubickykraj.cz

Tlapnet - www.tlapnet.cz

CZECHOSLOVAK GROUP a.s. - www.czechoslovakgroup.cz - Czechoslovak Group (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu. Hlavními obory CSG jsou strojírenství, automobilový, železniční, letecký průmysl a obranný průmysl. Výrobní portfolio je pestré: od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily. Neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní i obranný průmysl.

Pro-idea s.r.o. - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 99541
Posledních 30 dnů: 375 | Posledních 7 dnů: 96 | Poslední den: 16

© 2024 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne