1. SK Kometa Polička 10 37:23 24
10. HBC Rakovník 11 30:46 8
11. HBC Plzeň-Litice 11 24:63 8

Město Přelouč - www.mestoprelouc.cz

Kozubek Doprava - Spedice - www.doprava-spedice.cz - Firma Doprava Spedice Kozubek Vám již od roku 2004 nabízí dopravu malými vozy od osobních po mikrobus pro 16 osob. V dopravě se pohybuje od roku 1991 a od roku 1997 má zkušenosti i se zahraniční dopravou.

Severní energetická a.s. - www.sev-en.cz

Kiekert-CS s.r.o. - www.kiekert.com - Závod Kiekert-CS v Přelouči byl založen v roce 1993 a je největším závodem na výrobu automobilových zamykacích systémů na světě. V Kiekertu v České republice pracuje 1800 zaměstnanců.

Kusý s.r.o. - www.kusy-sro.cz - Hlavním zaměřením firmy je výrobní program pro zemědělství. Tento program zahrnuje následující oblasti: Obchodní a projektová činnost Zpracování konstrukčních plastů Kovovýroba

Sorpom - www.sorpom.cz - Pro zdvihací zařízení zajišťujeme násl. služby: prodej a montáž, záruční i pozáruční servis a opravy zvedáků, jeřábů a dalších zdvihacích zařízení, revize a repase. Mezi nabízené zdvihací zařízení patří mj. kladkostroje Balkancar, jeřáby a ruční zvedáky včetně náhradních dílů a příslušenství. Veškerá zdvihací zařízení montujeme individuálně dle požadavků zákazníka a dle možností a podmínek daného pracoviště.

AB Elektro - abelektro.preloucsko.cz - Prodejna Elektro AB Přelouč Vám nabízí rozsáhlý sortiment domácích elektrospotřebičů, elektroniky a příslušenství, které znáte z katalogů Proton a Oaza již od roku 2000. Samozřejmostí je nejen předvedení výrobku, ale i jeho doprava zdarma až k Vám domů.

Pardubický kraj - www.pardubickykraj.cz

CZECHOSLOVAK GROUP a.s. - www.czechoslovakgroup.cz - Czechoslovak Group (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu. Hlavními obory CSG jsou strojírenství, automobilový, železniční, letecký průmysl a obranný průmysl. Výrobní portfolio je pestré: od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily. Neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní i obranný průmysl.

Pro-idea s.r.o. - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

SK Jihlava

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Posledních 30 dnů: 1465 | Posledních 7 dnů: 526 | Poslední den: 79