Plán zimní přípravy

Silvestr je za námi a to znamená jediné...je tu zimní příprava! Nepříliš populární, ale o to potřebnější část sezóny startuje pro naše týmy tímto týdnem a zde je program jednotlivých jestřábích týmů. Zejména muži mají na jaře co napravovat a tak můžeme jenom doufat, že k tréninku přistoupí se stejným zápalem, jako Silvester na obrázku :)

Zimní příprava týmů HC Jestřábi Přelouč

Muži - Zahájeni v úterý 3.1. v 19h na hřišti. Poté pravidelně ÚT + ČT od 19h dle rozpisu trenéra a managera.

- Zahájení v úterý 10.1. v 19h tělocvična Gymnázium. Poté pravidelně ÚT 19h - 20h, až do 28.2.
          První sraz v 18:45h ve spojovací chodbě u tělocvičny.

Minipřípravka - Zahájení v úterý 3.1. od 17h v Orlovně. Poté pravidelně ÚT + ČT 17h - 18h.

Mikropřípravka - Spojeno s Minipřípravkou.

Ženy - Zahájení v pondělí 9.1. ve 20h tělocvična Gymnázium. Poté pravidelně PO 20h - 21h, až do 27.2.

Posledních 30 dnů: 560 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 15