Veteránský turnaj ovládl Starej cep

Veteráni mají za sebou první turnaj, který proběhl za účastí 4 týmů. Tím nejúspěšnějším byli hráči Starýho cepu, kterým se povedlo ovládnout skupinovou fázi turnaje a poté úspěšně zvládli i finále. Poraženým finalistou a stříbrným týmem jsou Čuňáci. Třetí místo patří Motoru a na čtvrté pozici končí úvodní turnaj Batman Starý Kolín. Ani ten však neodjíždí s prázdnou, protože cenu pro nejlepšího brankáře turnaje pro jeho barvy vybojoval Libor Kedršt. Nejlepším střelcem a nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen Jiří Švihlík. Speciální cenu Bronislava Stuchlíka pro hráče, jenž vsítí nejrychlejší branku turnaje pak dostal Radek Dostál, kterému se povedlo rozvlnit síť již po 30 sekundách hry. Krom výsledků je však pro všechny zúčastněné důležitá zejména příležitost znovu se sejít, zasportovat si a když to dobře půjde, ve zdraví vše přežít :)

MASTERS – ZIMNÍ LIGA VETERÁNŮ

4. Batman Starý Kolín

Nejlepší střelec : Jiří Švihlík ( Cepy ) 3góly

Nejužitečnější hráč ( kan.bodování) : Jiří Švihlík ( Cepy ) 3+3 = 6bodú

Nejlepší brankář : Libor Kedršt ( Batman Starý Kolín )

Nejrychlejší gól ligy - cena Bronislava Stuchlíka :

Radek Dostál ( Čuňáci ) 0:30min

SOUPISKY:

STAREJ CEP

Libor Komůrka, Rudolf Raška, Jiří Švihlík, Petr Menc, Vladimír Novotný, Marek Smolík, Radek Balán, Radovan Pišta, Karel Záruba, Lubomír Menc, Ivan Moravec, Jiří Lauryn, Miroslav Semerád

ČUŇÁCI

Luboš Fialka, Radek Dostál, Jiří Myška, Petr Veselý, Petr Nedělka, Václav Vančura, Roman Vančura, Pavel Veselý, Jiří Kučera, Petr Bouma, Jan Dušek, Martin Budínský, Luděk Doležal, Daniel Čapek, Marek Novotný, Bohouš Kubát

BC MOTOR STARS JIH

Martin Šmíd, Aleš Mátl, Jaroslav Linhart, Petr Kmoníček, Jiří Sobl, Radek Valenta, Martin Sláma, Roman Štefanský, Michal Vorlíček, Tomáš Rosenberger, Martin Chrpa, Tomáš Polka, Petr Michetschläger, Martin Kohout, Rostislav Sukup, Tomáš Hájek, Martin Moravec, Michal Janko

BATMAN STARÝ KOLÍN

Jaromír Miškovský, Petr Kvasnička, Libor Kendršt, David Novotný, Radim Hořejš, Jaromír Kraus, Luboš Železný, Radek Sajdl, Josef Rambousek, Kamil Havlíček, Martin Hloušek, Karel Šejna

Posledních 30 dnů: 560 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 15