Lukáš Hutla, jestřáb na ledě

Až v daleké ruské Ufě vzdálené přes 3 tisíce kilometrů se objeví Jestřábi. Konkrétně jde o Lukáše Hutlu, který je nejen obětavým pilířem obrany, ale také reprezentantem ČR na ledové ploché dráze. Lukáš navíc letos dokázal vybojovat i titul vícemistra ČR jednotlivců a spolu s otcem Radkem ovládli také MČR družstev! Již tento víkend se pak populární "Heatley" pokusí prorazit v nabité konkurenci Mistrovství Evropy, které hostí právě Ufa.

Na hřišti tvrdý, nepředvídatelný hráč s tvrdou střelou, na ledě neřízená střela naoko bez pudu sebezáchovy :) takový je Lukáš Hutla, vícemistr MČR jednotlivců a vítěz stejného šampionátu v kategorii družstev.

Již o tomto víkendu se vydal jeho tým do Ruska, aby se pokusil potrápit domácí hvězdu Nikolaje Krasnikova a získat tak pěkný výsledek z evropského šampionátu na ledové dráze, který se koná v "zemi neomezených možností" již tento víkend. Startovní listinu závodu, jehož tréninkové jízdy startují již zítra pak najdete ZDE . Lukáš je jedním z trojice čechů, kteří se postaví nejen domácí konkurenci , ale také jezdcům z Rakouska, Německa, Finska ale i dalších evropských zemí.

ZP Pardubice ve složení otec a syn Hutlovi, jmenovitě Lukáš a Radek se stali před 10 dny novopečenými mistry České republiky družstev. Více o průběhu závodu a jeho kompletní výsledky si můžete přečíst ZDE.

Pokud se chcete vrátit k fenomenálnímu Lukášově představení při vyvrcholení MČR jednotlivců, díky kterému si "Heatley" zajistil celkovou druhou příčku, tak doporučujeme tento článek.

Budeme Lukášovi při jeho ruském snažení držet palce a přejeme hodně štěstí!

Reprezentace ČR pro ME v Ufě 2017

Posledních 30 dnů: 560 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 15