Program na víkend 4.-5.3.2017

Je to tu! Zima byla dlouhá a přestože si ji mnoho z nás zpříjemnilo zimní ligou, tak ta pravá sezóna pokračuje znovu až tento víkend. Je na čase oklepat prach z dresů s jestřábem na prsou a pravou nohou vykročit do jarní části soutěže!

Velmi zostra začíná "Áčko", které na domácím hřišti Pod parkem přivítá lídra prvoligové tabulky, Opavu. Slezané prohráli na podzim ze 16 utkání v základní hrací době jediné. Pro SHC to bude již druhé utkání jara, protože už o minulém víkendu nastoupili proti Keltům, které nakonec porazili 3:1. Utkání s Opavou jsou většinou skvělou podívanou odehrávající se ve velkém tempu a nasazení. Proto přijměte naše pozvání na tento atraktivní duel i tentokrát. Zápas začíná v neděli tradičně od 14 hodin!

Jaro zahajuje také B-tým, který vyrazí do necelých 30 km vzdálených Prachovic. "Béčko" drží po podzimní části pěknou 6. příčku a jeho nejbližším pronásledovatelem je právě prachovický SK, který ztrací na Jestřáby 8 bodů. Podaří se našim navázat na záříjovou vysokou domácí výhru 8:0 a přívézt všechny body i z prachovického plastu? To se dozvíme už v sobotu-utkání startuje v 10:00.

Starší žáci se hned na úvod jarní části utká s největším rivalem a týmem se kterým pravidelně svádí vyrovnané boje. Uvidíme, jestli se malým Jestřábům podaří vyklovat ze Sršňů nějaký ten bodík i tentokrát. Uvodín vystoupení žákovského týmu je naplánováno na sobotu 15:00.

A-tým :     Po nepovedém podzimu nemůžeme mít lepšího soupeře pro jarní start, než vedoucí tým tabulky.
                V NE 5.3. od 14h přivítáme SHC Opava. Lídr tabulky se netají ambicemi na návart do Extraligy.
                Sraz na hřišti je ve 12:15h.

B-tým :    Ihned v úvodu jara začneme "bránit" svou vydobitou pozici v tabulce.
                V SO 4.3. zajíždíme na "plasťák" SK Prachovice. Hraje se již od 10h.
                Sraz na hřišti v 8:15h a odjezd autama v 8:30h. (Případná změna dle vedení týmu).

SŽ :  Jaro zahajujeme doma. A ihned chceme bojovat o úspěch.
         V SO 4.3. k nám přijedou TJ Sršni Svitavy. Hraje se od 15h.
         Sraz na hřišti je ve 13:30h.

Minipřípravka : Tréninky pokračují v Orlovně dle rozpisu trenéra Hájka.

Mikropřípravka : Tréninky spolu s Mini.

Ženy : Již zahájili tréninky na hřišti. Vše dle rozpisu trenéra Olivy.

Kabiny : SO - SŽ = č.3, Svi = č.4, sudí = sudí
                  NE - Ačko = č1 + č.2, Opa = č.4, sudí = sudí