HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

První třetina rozhodla

O druhou jarní výhru se ve svém sobotním utkání snažil rezervní tým, který přivítal na domácí půdě Svitavy. A protože se "dílo" podařilo, dotáhlo se "Béčko" na páté Ježky už na rozdíl 3 bodů.

Sestava: Dvořáček - Hájek, Lauryn, Komůrka, Drápalík Mi., - Vlk, Hudec, Čermák, Raška, Kalousek, Pospíšil, Motyčka, Kopa, Kade, Šurkala

Góly Jestřábi: Hudec, Kalousek, Pospíšil, Vlk

O výsledku utkání rozhodla prakticky už první třetina, ve které se Jestřábům povedlo vstřelit 3 branky. K utkání se vyjádřil nový "šéf" B-týmu Michal Drápalík:

"Před zápasem jsme si uvědomovali roli tabulkového favorita a nechtěli tudíž nic ponechat náhodě. V první třetině se nám dařilo hrát účelně. Výsledkem byly tři branky a pohodlné vedení 3:0. Ve druhé třetině se začala hra vyrovnávat a nedařilo se nám zakončovat s gólovým efektem. K tomu všemu zápasem, alespoň na naší straně, otřásla situace, kdy nám spoluhráče odvezla záchranka po velmi tvrdém zákroku u hrazení.
Ve třetí třetině se zápas víceméně dohrával a konečný výsledek 4:2 je obrazem utkání. My se do příště musíme poučit a hrát celých 45 minut. Z několika prekérních situací nás zachránil opět výborně chytající Dvořáček."

"Závěrem si dovolím popřát Jirkovi brzké uzdravení a doufám, že ho ještě na jaře na hřišti uvidíme."