HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

Mikro jede do Svítkova

Celek mikropřípravky vyráží na turnaj do nedalekého Svítkova, aby se tam utkal se svými soupeři na podniku zvaném Svítkovský pohár minihokejbalu. Kluci a devčata hrají systémem 3+0, takže v této kategorii ještě malé brankáře v akci neuvidíte a pokud ano, tak jenom ty budoucí. Hrací doba jednotlivých utkání je 2x6min s dvouminutovou přestávkou mezi poločasy. Pro klub HC Jestřábi pak bude tento turnaj historický zejména z toho důvodu, že do Svítkova vyšle poprvé ve své historii 2 týmy! Ano, malí jestřábi se rozrostli a pro turnaj složili "tým zelených" a "tým bílých" přičemž každý bude startovat v jiné skupině. Fanoušci jestřábů tak nemusí mít strach, že by nevěděli komu fandit. Držte "prckům" palce!